Danışan Yorumları

Referanslar

İnsanlar bizlere başarı öykülerini gönderdiler. İşte yayınladığımız en şaşırtıcı ve ilham verici kişisel hikayelerden bazıları.

Öncelikle mügeyle çalıştığım için çok şanslıyım çünkü işini son derece disiplinle yapan, takip eden, kişinin durumuna göre en iyi listeyi hazırlayan biri. Bu süreçte benim en iyi yol arkadaşım oldu. Diyet yaptığını hissettirmeden beni motive ederek kilo vermemi sağladı. Mügeyle birlikte hazırladığımız listeleri sevdim ve sonuçları görerek beraber mutlu olduk .Hala devam ediyoruz biraz daha yolumuz var. Bu kadar kısa sürede bu başarı şahane. Bir çok diyetisyen tanıdım ama böyle işini en iyi yapan görmedim. Mutlaka tanışın sonuçlarını zaten göreceksiniz :))
Seray GÖKBAKAR
Hayatimin büyük bir kısmı rejim yaparak ve kilomla mücadele ederek geçirdim. Gelecek için umutsuz ve ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kaldığım bir donemde Müge ile tanıştım. Geriye donup baktığımda, mutlu ve sağlıklı bir hayata attığım ilk adım buydu. Müge ile çalışmaya başladıktan sonra sadece hayal ettiğim kiloma ulaşmakla kalmadım, hayatımda ilk defa istediğim kiloda yıllardır kalmayı başardım. Müge ile beslenme alışkanlıklarımı ve hatta yaşam stilimi tamamen değiştirdim. Bu yolda Müge'nin desteği, öğretileri ve motivasyonu benim için vazgeçilmez oldular. Kendisi ile daha uzun yıllar beraber çalışmak istiyorum çünkü sayesinde daha önce düşünemediğim kadar sağlıklı bir hayatın hayali gerçek oluyor.
Ali DONAT
Diyet uzmanı, kadın dergilerinde veya estetik merkezlerinde adı geçen meslek sahiplerinin birincil görevi insanları zayıflatmak, fazla kilolarından kurtulmalarına yardımcı olmakmış gibi sunulsa da aslında o kadar çok değerli ve kıymetli birçok görevi bir arada yapmaktalar. Sadece kilo değil ki konu fizyolojik psikolojik ve aile vs. uzar da uzar iste bunların hepsi sevgili diyetisyenim Müge’de var. Bunların üstüne bir de muhteşem yol arkadaşı. Bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Ve gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki hayatıma girdi. Hiç yapamayacağım veremeyeceğim dediğim kilolarımı Müge sayesinde verdim. Uzun ve zorlu yolda çok şey öğrendim kendisinden. Ne zaman zorlansam hep elimden tuttu güçlendirdi ve şuan beni daha da güçlü biri yaptı. Aç kalmadan keyifli kilo verdim. Artık hep hayatımdasın. Candan samimi güler yüzlü ve hep pozitif yaklaşımın için teşekkür ederim. Müge ile mutlaka tanışın ve hayatınıza pozitif yön verin. Kendisini ailem arkadaşlarım ve çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler her şey için.
Filiz KANGAL
Müge Hanım ile pandemi sebebiyle online başladık uzaktan olmasına rağmen yanımdaymış gibiydi. Her öğünümü hatırlattı. Sürekli takip etti hatta canım bir şeyler çektiğinde bile krizi fırsata çevirip ikna ederek yemememi sağladı. Motivasyonumu hiç kırmadan kısa sürede 8 kilo verdim. Sadece takip etmekle kalmayıp benim gibi sebze sevmeyen birine farklı ve çok lezzetli tarifler vererek sebze yememi sağladı. Kendisi hem çok çalışkan hem de yenilikçidir eğer gerçekten zayıflamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Damla BELİZ
O kadar tatlı o kadar şeker bir insan ki işinde de bir o kadar başarılı. Asla aç kalmadan makarnamı da yedim pilavımı da. Hatta mantıya varana kadar her şeyi onun takibiyle yaptım. 3 ayda 15 kilo verdim ve şuan iyi ki diyorum iyi ki tanımışım.
Berna BEBEK
Bizim yolumuz farklı birleşti iyi ki de birleşmiş. İlgili, alakalı, yardımsever… Kısa sürede güzel kilo verdim hem de aç kalmadan. Online diyet ile 110 kilodan 80 kiloya kadar indim. İstediğim kiloya gelip koruma programımızı da oturttuk. Yeni hayatımda kendisine en içten dileklerimle teşekkür eder başarılarının her zaman daim olması temennilerimle. Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyenlere DİYETİSYEN Müge Alp’i tavsiye ederim.
Onur KANAÇLAR