Yemek Tarifleri
Kabak Sandal

Kabak Sandal

Kabak Sandal Hem hafif bir akşam yemeği hem de ketojenik diyet için güzel bir alternatif. Protein ve lif bakımından zengin bir tarif.

Devamı
Domates Soslu Levrek

Domates Soslu Levrek

Domates Soslu Levrek Evde rahatlıkla yapabileceğiniz kısa sürede pişen harika bir tarif. Yanına ekleyeceğiniz salata ile hafif bir ana öğün olacaktır.

Devamı
Tahinli Kurabiye

Tahinli Kurabiye

Tahinli Kurabiye Şekersiz, glutensiz alternatiflerle kendi ara öğününüzü kendiniz yapın. Hem kilo kaybedin hem de kendinizi tatlıdan mahrum etmeyin.

Devamı
Çıtır Kraker

Çıtır Kraker

Çıtır Kraker Hazır paketli ürünleri unutun evde kendinizin yapabileceği sağlıklı bir kraker ile atıştırmanın keyfini çıkarın. İçine eklediğiniz keten tohumunun yüksek lif içeriği sayesinde sindirim sistemi sorunlarınıza çözüm olur.

Devamı
Kinoalı Enginar

Kinoalı Enginar

Kinoalı Enginar Kanser, kalp hastalıkları ve diyabete karşı koruyucu olan enginar tam bir lif kaynağıdır. Nisan- mayıs aylarında çıkan karaciğer dostu bu harika sebze kinoa ile klasik bir tarif olmaktan uzaklaşıp farklı bir yorum kazandı.

Devamı
Karnabahar Pilavı

Karnabahar Pilavı

Karnabahar Pilavı Düşük karbonidratlı, glutensiz ve bağışıklık dostu pilav! Kendisi ne bulgurdan ne de pirinçten sadece sebzelerden oluşmaktadır. Baş sebzemiz ise karnabahar.

Devamı
Karnabahar Kısır

Karnabahar Kısır

Karnabahar Kısır Güçlü bir antioksidan kaynağı olan karnabahar kükürt içeren bileşikler bakımından zengindir. Aynı zamanda bol miktarda mineraller ve vitaminler içerir. Ve harika bir bağışıklık dostu tarifi.

Devamı
Enerji Topu

Enerji Topu

Enerji Topu Kahve ve çayın yanında tatlı ihtiyacını gideren harika şekersiz bir tarif. Ara öğün alternatifi ya da spor öncesi enerji kaynağı olarak tüketebilirsiniz. Not: Kıvam olarak dağınık olabilir ama elinizde yuvarlayınca şekil alıyor.

Devamı
Glutensiz Tuzlu Kek

Glutensiz Tuzlu Kek

Glutensiz Tuzlu Kek Ketojenik diyet yapanlar için düşük karbonhidrat yüksek protein değeriyle iyi bir ara öğün alternatifidir.

Devamı